O-gala 2014

Loading Map....

Datum a čas
05. 12. 2014
18:30

Místo konání
Brno, hotel Voroněž

Kapacita
Celkem vstupenek: 558
Již obsazeno: 429
Z toho předrezervace: 12
Volné: 129

Ceny dostupných vstupenek
50,00 Kč - 200,00 Kč


POZOR: Součástí formuláře objednávky lístků je i ubytování v tělocvičně, nezapomeňte na něj ať máte kde spát.

Postup rezervace lístků na akci O-gala 2014:

  1. Vyberte si stůl, který se Vám nejvíce líbí dle plánku níže a poté zadejte požadované počty lístků ve formuláři ještě níže. Pokud formulář některé stoly nenabízí, je to proto, že jsou již obsazené.
  2. Na váš email vám dojde zpráva s číslem účtu a variabilním symbolem, na který prosím proveďte platbu. Pokud nebude platba připsána na náš účet do 5 pracovních dní, bude vaše předrezervace zrušena.
  3. Po uhrazení ceny vstupenky vám pošleme email, ve kterém bude email obsahující kód, který slouží jako elektronická vstupenka a stačí jej nahlásit při prezentaci u vchodu do sálu.

Pro veškeré dotazy či speciální požadavky na změnu rezervace kontaktujte Věrku Mádlovou (vjera.madlova@gmail.com).

Důležitá poznámka:

  • Pokud jste byli na ples pozváni vedením svazu (vyhlášení sportovci, VIP, hosté), máte vstupné zdarma a můžete (ale nemusíte) si rezervovat místo u stolu označeného “pouze VIP”. V každém případě však uveďte do poznámky “VIP – vaše jméno” a výzvu k platbě ignorujte.
  • Jste-li registrovaným členem ZBM, máte nárok na slevu 50% na vstup. Do poznámky uveďte “ZBM – vaše jméno” a částku z výzvy k platbě snižte o 100Kč za každého člena ZBM v objednávce.

planek

Rezervace

Termín rezervace vstupenek již vypršel. Zkuste kontaktovat pořadatele akce.